Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Zakończenie zadania pod nazwą "Wykonanie dokumentacji technicznej dla projektów MNK"

Zakończenie zadania pod nazwą "Wykonanie dokumentacji technicznej dla projektów MNK"

Zakończyła się realizacja zadania pod nazwą "Wykonanie dokumentacji technicznej dla projektów Muzeum Narodowego w Krakowie", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Rozwój infrastruktury kultury" priorytetu "Infrastruktura kultury" w latach 2016 – 2017.

Przedmiotem zadania było wykonanie dokumentacji technicznej dla czterech naszych oddziałów: Domu Józefa Mehoffera, Biblioteki Książąt Czartoryskich, Muzeum Książąt Czartoryskich oraz Arsenału Miejskiego wraz z Basztami Stolarską i Ciesielską.

W Muzeum Książąt Czartoryskich w roku 2018 rozpoczną się prace budowlano-konserwatorskie mające na celu dokończenie remontu obiektu, finansowane w głównej mierze z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Również w tym roku w Arsenale Miejskim wraz z Basztami Stolarską i Ciesielską rozpocznie się remont konserwatorski połączony z przebudową. Środki na ten cel pochodzić będą w głównej mierze z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa. Dokumentacja techniczna rozbudowy Biblioteki Książąt Czartoryskich dokończona zostanie również w roku 2018, zadanie jest finansowane z dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

MKiDN

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję