Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Praca, praktyki, wolontariat

Praca, praktyki, wolontariat

Muzeum Narodowe w Krakowie jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest zachowanie i upowszechnianie sztuki polskiej oraz zagranicznej, zwłaszcza ośrodka krakowskiego, między innymi poprzez pozyskiwanie, zabezpieczanie i konserwację dzieł sztuki, a także działalność wystawienniczą i edukacyjną skierowaną do szerokiego grona odbiorców.
By móc realizować tę misję niezbędny jest różnorodny zespół składający się ze specjalistów z wielu dziedzin. Nasi pracownicy są pasjonatami, niejednokrotnie związanymi z Muzeum od wielu lat, znającymi instytucję, jej kolekcję i historię „od podszewki”. 
To wszystko sprawia, że nasze Muzeum jest ciekawym i zróżnicowanym miejscem pracy, dającym możliwość wszechstronnego działania i rozwoju. Obecnie zatrudniamy prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem. Pracownicy, współpracownicy, praktykanci i stażyści oraz wolontariusze Muzeum wspierają misję Muzeum na różne sposoby, a każdy z nich jest ważną częścią muzealnej społeczności. Tym co nas łączy jest świat sztuki.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w Muzeum Narodowym w Krakowie, złóż swoją aplikację za pośrednictwem formularza on-line.

Aktualne ofert pracy dostępne są T U T A J

Co możemy Ci zaoferować?

Oprócz zatrudnienia w ramach umowy o pracę w renomowanej państwowej instytucji kultury, gwarantujemy Ci atrakcyjny pakiet socjalny:
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość dołączenia do kasy zapomogowo – pożyczkowej,
  • dofinansowanie wypoczynku („wczasy pod gruszą”),
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych,
  • darmowe wejścia na wystawy MNK,
  • darmowe wejścia do wielu muzeów na terenie Krakowa,
  • możliwość skorzystania z karty ICOM.
Zostań przewodnikiem lub edukatorem w MNK

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, masz łatwość nawiązywania kontaktów, dobrze czujesz się występując i pracując z grupą – weź udział w rekrutacji. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://mnk.pl/zostan-przewodnikiem-edukatorem-mnk 

Staże i praktyki w MNK: 

Jeżeli jesteś uczniem/uczennicą zasadniczej szkoły zawodowej, szkoły średniej lub studentem i chciałabyś/chciałbyś odbyć staż lub praktykę w Muzeum Narodowym w Krakowie, zajrzyj na stronę https://mnk.pl/staze-i-praktyki, aby poznać szczegóły.

Wolontariat w MNK:

Jeżeli interesujesz się kulturą, chciałabyś/chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i masz co najmniej 16 lat, zachęcamy Cię do dołączenia do grona naszych Wolontariuszy. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://mnk.pl/wolontariat-w-mnk.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję