Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Złote Słoneczniki

Złote Słoneczniki


poniedziałek

Czym są Słoneczniki?

Słoneczniki - plebiscyt Grupy Czas Dzieci na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci

Portal CzasDzieci.pl od wielu lat pośredniczy między miejscami edukacji i kultury a rodzicami. Docenia i nagradza organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które  w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką, organizując corocznie plebiscyt – Słoneczniki.

Organizatorzy Słoneczników, rozumiejąc, że dojrzałość i błyskotliwość przejawiają się w różnych aspektach i formach, wyłaniają zwycięzców w sześciu kategoriach poświęconych odmiennym sferom inteligencji, takich jak język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda. Dzięki temu na liście laureatów plebiscytu znajdują się inicjatywy z przeróżnych dziedzin nauki, kultury i sztuki, uczestnictwo w których umożliwia pełny i harmonijny wzrost młodych.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy.Słonecznikami zostaliśmy nagrodzeni:

W 2011 r. w kategorii RUCH za cykl warsztatów dla Rodzin i dzieci Konik muzealny

W 2013 r. w kategorii SZTUKI WIZUALNE  statuetkę Złotego Słonecznika otrzymał cykl warsztatów Konik muzealny

W 2015 r. w kategorii JĘZYK statuetkę Złotego Słonecznika otrzymał cykl spotkań Latający dywan. Opowieści przedmiotów

W 2017 r. cykl warsztatów 7 Dzień tworzenia otrzymał wyróżnienie w kategorii SZTUKI WIZUALNE

W 2019 r. wyróżnienie jury w kategorii SZTUKI WIZUALNE oraz nagrodę rodziców otrzymał projekt MAMBA – Mała Ambasada MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję