Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Latający dywan. Opowieści przedmiotów

Latający dywan. Opowieści przedmiotów

Cykl spotkań dla dzieci w wieku 4–7 lat odbywających się w konwencji miniatur teatralnych, w których ważną rolę odgrywają improwizacja i interakcja z widzem.

Ważne informacje:

  • Cykl skierowany do dzieci w wieku 4–7(8) lat
  • Spotkania odbywają się w różnych oddziałach MNK w wybrane soboty
  • Czas trwania: ok. 45 min
  • Cena: 15 zł od osoby
  • Ograniczona liczba miejsc w grupie

 

Jak się zapisać:

10.12.2022 (sobota), godz. 12:00

Gmach Główny, al. 3 Maja 1, wystawa „Nowy początek. Modernizm w II RP”

Zimowa bajka z serca miasta. O tym, że czasem w grudniu nawet w miejskich zaułkach kryje się magia

Spotkanie w ramach weekendu „3 x M: Miasto, Masa, Maszyna”

Opowiada:

Cieszka Żółtko – aktorka, mim i opowiadaczka historii. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, które stara się za pomocą środków teatralnych i parateatralnych dać widzowi przestrzeń do przemyśleń i stawiania pytań o sens istnienia, istotę piękna, prawdy i miłości. Działa w nim jako aktorka, asystent reżysera i edukatorka. Prowadzi warsztaty teatralne, wykłady na temat języka ciała, świadomości sceny i wykorzystania technik teatralnych w edukacji. Lubi piec chleb i rozmawiać z ludźmi. Ale czasem woli pomilczeć.

Gdy była mała, marzyła, że jak dorośnie i będzie mogła robić co chce – przestanie się myć, spać i jeść brukselkę. Nie je brukselki.

 
BAJKA O GUZIKU

Zwykle, by posłuchać bajek z cyklu „Latający dywan. Opowieści przedmiotów” spotykamy się w muzeum. Tym razem muzeum przychodzi do nas. Zapraszamy do posłuchania dziwnej historii pewnego guzika. Czy prawdziwej? Któż to może wiedzieć?

„Guzik bez pętelki”
Opowiada Tadeusz Dylawerski

  

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję