Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
MNK na Targach Książki w Krakowie

MNK na Targach Książki w Krakowie

MNK na Targach Książki w Krakowie

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska MNK (B48) podczas 19. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Wiele z naszych wydawnictw i gadżetów będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach, przygotowaliśmy promocje od 5 do aż 50%!

Podczas Targów Książki będzie możliwość zakupu naszej nowości wydawniczej - katalogu "100 rarytasów z kolekcji militariów w Muzeum Narodowym w Krakowie" opracowanego przez Michała Dziewulskiego, kustosza MNK. W publikacji znajdują się piękne, całostronicowe zdjęcia, wykonane przez Pracownię Fotograficzną MNK oraz opisy militarnych skarbów Muzeum, pełne historycznych ciekawostek oraz nawiązań do tradycji i literatury, które zainteresują z pewnością nie tylko miłośników dawnej broni.

Ponadto w obniżonych cenach będzie można zakupić m.in. następujące wydawnictwa MNK:

Wszystkich, którzy nie będą mogli odwiedzić naszego stoiska na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie zachęcamy do skorzystania z muzealnego sklepu internetowego.


Więcej informacji o Targach
Słowa kluczowe: Targi Książki 2015
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję