Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Virtual Collection of Masterpieces

Virtual Collection of Masterpieces

W 2007 roku Muzeum Narodowe w Krakowie zostało zaproszone do udziału w międzynarodowym projekcie "Virtual Collection of Masterpieces" (VCM) zrzeszającym światowe muzea posiadające kolekcje sztuki azjatyckiej.
W ramach tego przedsięwzięcia powstała strona internetowa masterpieces.asemus.museum, na której można zapoznać się z wybitnymi zabytkami z poszczególnych placówek.

VCM – FILMY DOTYCZĄCE PROJEKTU

Kolekcja sztuki Dalekiego Wschodu Muzeum Narodowego w Krakowie jest największą w Polsce i jedną z ważniejszych w Europie, a pojedyncze obiekty stanowią unikaty w skali światowej. Virtual Collection of Masterpieces prezentuje obecnie 25 obiektów z tego zbioru.

VCM_wiecej_informacji_o_projekcie.pdf
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję