Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

KONKURS - Hasło promocyjne Muzeum Książąt Czartoryskich (Rozstrzygnięty)

KONKURS - Hasło promocyjne Muzeum Książąt Czartoryskich (Rozstrzygnięty)

Otwórz z nami Muzeum Książąt Czartoryskich! Weź udział w  konkursie i wygraj 5 000 złotych! W czym rzecz? Wystarczy, że zaproponujesz hasło promujące Muzeum Książąt Czartoryskich, którego otwarcie będziemy świętować już 19 grudnia 2019 roku!
Muzeum Książąt Czartoryskich zostanie ponownie udostępnione dla zwiedzających po niemal 10 latach remontu i konserwacji dzieł z kolekcji. Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym  możecie wykazać się kreatywnością i inwencją, dokładając własną cegiełkę do tego oczekiwanego od dawna wydarzenia. A dodatkowo macie szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody!

 Co należy zrobić?

1. Wymyśl hasło promujące Muzeum Książąt Czartoryskich. Weź pod uwagę tło historyczne, znaczenie tej najcenniejszej kolekcji i kontekst nadchodzącego wydarzenia – ponownego  otwarcia Muzeum. Więcej informacji o działalności Muzeum i projekcie „Przeszłość Przyszłości”  znajdziesz w Regulaminie poniżej, oraz tutaj i tutaj
2. Dodaj krótki opis uzasadniający opracowane przez Ciebie hasło. Napisz, czym się inspirowałeś i na czym bazowałeś w trakcie wymyślania hasła.
3. Wyślij zgłoszenie na adres mailowy: konkurs@mnk.pl . W tytule wiadomości wpisz „Konkurs – Muzeum Książąt Czartoryskich”. W treści maila podaj swoje imię, nazwisko, adres oraz dane kontaktowe: e-mail i numer  telefonu.
4. Dodaj do maila dwa załączniki w formacie PDF: Zadanie Konkursowego oraz dokument stanowiący załącznik nr 3 do Regulaminu – wypełniony wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie.
5. Konkurs trwa od 28.01.2019 do 24.02.2019. Ogłoszenie zwycięzcy i wyróżnionego hasła nastąpi już 4.03.2019 roku.
6. Laureat konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 zł!

WYNIKI KONKURSU:

Zwycięskie hasło konkursowe to: "KOLEKCJA NASZEJ HISTORII"

Autorem hasła jest pan Adam Diakowski reprezentujący firmę BE7 brand affection agency
Gratulujemy!Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU WNIOSEK

WNIOSEK O DOPUSZCZENIE DO KONKURSU


O konkursie - BIPSłowa kluczowe: Konkurs