Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Warsztaty dla dzieci nominowane do nagrody

Warsztaty dla dzieci nominowane do nagrody

Muzeum Narodowe w Krakowie

21.08.2015
piątek
Z ogromną przyjemnością informujemy, że po raz kolejny organizowane przez nasze Muzeum warsztaty edukacyjne dla dzieci i rodzin otrzymały nominacje do nagrody w konkursie organizowanym przez ogólnopolski portal Czas Dzieci.
Nagroda przyznawana jest raz do roku najciekawszym inicjatywom kulturalnym dla dzieci.

Nominacje są wynikiem zgłoszeń zarówno od organizatorów jak i uczestników zajęć - w tym wypadku rodzin z Krakowa i Małopolski. Wszystkim Państwu - dzieciom, rodzicom i opiekunom - serdecznie dziękujemy. Konkurencja jest ogromna, tym wyraźniej więc odczytujemy te nominacje jako wyraz uznania i szczerej sympatii.

W tym roku po raz pierwszy nominowanych zostało wszystkie pięć naszych stałych cykli weekendowych, które odbywają się w większości oddziałów Muzeum i odnoszą się do zbiorów galerii stałych oraz wystaw czasowych.


Szczególne podziękowania składamy także naszym współpracownikom - niezwykle zaangażowanym i pełnym pasji edukatorom, animatorom, artystom - plastykom, muzykom, aktorom, oraz nie mniej oddanym wolontariuszom. Dziękujemy, że razem z nami - pracownikami Muzeum - tak pięknie towarzyszycie dzieciom w ich, często pierwszej, podroży do świata sztuki.

Głosowanie potrwa do 23 sierpnia b.r.
Zapraszamy do oddawania głosów na nasze cykle poprzez stronę Organizatora


Jagoda Gumińska-Oleksy
Dział Edukacji MNK
Programy dla dzieci i rodzin
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję