Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

140-lecie MNK w Gmachu Głównym

140-lecie MNK w Gmachu Głównym

Serdecznie zapraszamy na obchody 140-lecia Muzeum Narodowego w Krakowie, tym razem w Gmachu Głównym Muzeum.
Na zwiedzających czekają spotkania z kustoszami Alicją Kilijańską i Piotrem Wilkoszem, oprowadzanie po wystawie WAJDA,warsztaty z cyklu "Złóż życzenia muzeum" , premiera filmu „Jak zakłócić dzień kustosza. Poradnik” zrealizowanego przez podopiecznych Małej Ambasady Muzealnej i wyjątkowy wykład Elżbiety Zygier - Konserwator malarstwa - artysta czy technolog?

To jednak nie wszystko!

W związku z obchodami 140-lecia bilety jednodniowe na wszystkie wystawy stałe i czasowe w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie w dniach 8 i 9 czerwca 2019 roku będą dostępne w promocyjnej cenie: 5 zł. 

Będzie to więc wyjątkowa okazja, by za równowartość kawy zobaczyć aż 6 wyjątkowych ekspozycji:

WAJDA
Czarno na białym. 200 lat rysunku w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych
Wyspiański. Posłowie
Sytuacja się zmieniła
Galeria Rzemiosła Artystycznego
Galeria "Broń i Barwa w Polsce

Nie można też zapominać o prezentowanych przed i w Gmachu rzeźbach Henry'ego Moore obecnych w ramach wystawy Moc Natury.

Zapraszamy!
Słowa kluczowe: 140 lat MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję