Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wolontariat w MNK

Wolontariat w MNK

Wiek, płeć, status zawodowy, wykształcenie i doświadczenie nie mają znaczenia. Jeśli dysponujesz wolnym czasem, chcesz zdobywać nowe umiejętności, działać na rzecz kultury, pomóc przy organizacji wydarzeń w MNK, a tym samym przeżyć interesującą przygodę, zapraszamy!

Prowadzimy rekrutację wolontariuszy przez cały rok, biorąc pod uwagę bieżące potrzeby w MNK. Wolontariat dotyczy głównie wydarzeń organizowanych w Dziale Edukacji oraz Marketingu.

Jeśli nie odezwiemy się do Ciebie, bezpośrednio po przesłaniu formularza rekrutacyjnego, to znaczy, że na ten moment współpracujemy z wystarczającą ilością wolontariuszy potrzebnych do realizacji konkretnego projektu.

Nic straconego, Twoje zgłoszenie pozostaje w bazie wolontariuszy i skontaktujemy się w trakcie organizacji kolejnych wydarzeń.

Jeśli Twoje zainteresowania dotyczą wyspecjalizowanej dziedziny, konkretnego działu lub obszaru działania w MNK, koniecznie napisz o tym w formularzu aplikacyjnym.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem w MNK: 

Współpraca dla Wolontariusza w Dziale Edukacji


Do pobrania:

Regulamin wolontariatu w Muzeum Narodowym w KrakowieMasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Koordynatorem ds. praktyk, wolontariatu, staży:

Dorota Niedzielska tel. 012 4335683, e-mail: dniedzielska@mnk.plKontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję