Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Oferty pracy

Oferty pracy

Do naszego Muzeum poszukujemy otwartych i zaangażowanych osób, by wspólnie rozwijać jedno z najbardziej popularnych miejsc kulturalnych na mapie Krakowa.
Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników i tworzyć niepowtarzalne miejsce pracy, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi ofertami.

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska – kliknij w ogłoszenie, aby zapoznać się z pełnym opisem stanowiska i aplikować:


 Rekrutacja otwarta

Nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska? Nic straconego, wypełnij formularz (klik), określając czym chcesz się zajmować i załącz swoje CV. Dzięki temu będziemy widzieć, że jesteś zainteresowana/y nawiązaniem współpracy z naszym Muzeum i w przypadku uruchomienia naboru w obszarze odpowiadającym Twoim preferencjom i kwalifikacjom zaprosimy Cię do udziału w rekrutacji. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na wzięcie udziału w przyszłej rekrutacji, bez tego nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Masz dodatkowe pytania? 
Nasz zespół HR jest do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami:
  • Barbara Mastalerz: Specjalista ds. HR, tel. 012 4335514, e-mail: bmastalerz@mnk.pl
  • Justyna Saszyna – Kasprzyca: p.o.Kierownik Działu,tel. 012 4335510, e-mail: jsaszyna@mnk.pl
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję