Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Konkurs - Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu

Konkurs - Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu

Wszystkich studentów i doktorantów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zapraszamy do udziału w konkursie: Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu.
Czym jest dzisiaj rysunek? Jakie jest jego dziesiejsze znaczenie i funkcja? Czy można traktować go jako autonomiczną formę wyrazu artystycznej ekspresji? Te pytania chcemy zadać studentom i doktorantom krakowskiej ASP.

 1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką rysunkową szeroko rozumianej praktyki w tym zakresie pracy interpretującej hasło "Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu”. Dłuższy bok pracy może mierzyć maksymalnie 150 cm.
 2. Konkurs odbędzie się w dwóch etapch.
 3. Zgłoszenia do I etapu konkursu, wraz z fotodokumentacją zgłaszanej pracy konkursowej prosimy do 12.05.2019 wysyłać na adres konkurs@mnk.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Konkurs - Rysunkiem o rysunku". W jego treści powinny się natomiast znaleźć imię, nazwisko, adres korespondencyjny, dowolnie wybrany sześciocyfrowy numer identyfikacyjny zgłoszenia, numer telefonu osoby zgłaszającej Zadanie Konkursowe i dodatkowe dokumenty wymienione w regulaminie. 
 4. Do 23.05.2019 sąd konkursowy wyłoni 30 prac, które zakwalifikują się do II etapu konkursu. Laureatów poinformujemy o tym drogą mailową lub telefoniczną.
 5. Do 31.05.2019 laureaci I etapu konkursu będą zobowiązani dostarczyć prace konkursowe do Gmachu Głównego  Muzeum Narodowego w Krakowie. 
 6. Laureaci II etapu konkursu zostaną ogłoszeni 12.06.2019 
 7. Do wygrania, dzięki uprzejmości firm WACOM oraz Corel Corp., atrakcyjne nagrody:
  1. Tablet Cintiq 16 i pakiety programu Corel Painter (I miejsce)
  2. Tablet Intuos Pro M i pakiety Programu Corel Painter (II miejsce)
  3. Tablet Intuos S Bluetooth i pakiety programu Corel Painter (III miejsce)
Dodatkowym wyróżnieniem dla wybranych laureatów II etapu konkursu będzie ekspozycja ich prac w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie.

REGULAMIN KONKURSU

WNIOSEK O DOPUSZCZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Fundatorzy nagród

Słowa kluczowe: Konkurs, ASP