Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Jak oprowadzać po wystawie? Projekt dla osób 55+

Jak oprowadzać po wystawie? Projekt dla osób 55+

Osoby powyżej 55 roku życia zapraszamy do projektu, którego efektem będzie oprowadzanie publiczności po Muzeum Stanisława Wyspiańskiego.

W ramach projektu planujemy m.in. warsztaty i szkolenia z:

  • oprowadzania publiczności po muzeum sztuki i przygotowania autorskiego opracowywania ścieżek zwiedzania,
  • posługiwania się podstawową terminologią z historii sztuki,
  • wystąpień publicznych,
  • tworzenia ogłoszeń na Instagramie
  • oraz zajęcia ruchowo-relaksacyjne pozwalające zinterpretować dzieła Wyspiańskiego z innej perspektywy.

Nowo zdobyte umiejętności i wiedzę uczestnicy projektu wykorzystają podczas otwartego dla publiczności oprowadzania po Muzeum Stanisława Wyspiańskiego.

Zakwalifikowanie do projektu wiąże się z uczestniczeniem w 8 zajęciach, które będą się odbywały w dniach: 11.05., 17.05., 24.05., 31.05., 7.06., 12.06., 15.06., 21.06.2023 roku oraz wzięciem czynnego udziału w oprowadzaniu finałowym, które planowane jest na 18.06.2023 roku. Każde ze spotkań potrwa około 3 godzin.

Do udziału w projekcie nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w oprowadzaniu ani wiedzy z zakresu historii sztuki, wystarczy chęć zdobycia wyżej wymienionych umiejętności i poznania nowych ludzi.

Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnym wynagrodzeniem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury poprzez formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do 24 kwietnia 2023 roku na adres: awalczyk@mnk.pl.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 28 kwietnia 2023 roku, drogą mailową na adresy wskazane w kwestionariuszu zgłoszeniowym.

Na ten adres prosimy również pisać, gdyby mieli Państwo jakieś wątpliwości lub chcieli o coś dopytać.

 Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy,
Katarzyna Mrugała i Anna Walczyk
koordynatorki projektu

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję