Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MNK

WOŚP w 2016 r., fot. Mirosław Żak - Pracowania Fotograficzna MNK

XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MNK

MNK Sukiennice

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
15.01.2017
niedziela
Od 7 lat krakowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu finału przenosi się do najstarszego Oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie – Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNKWe wszystkich oddziałach MNK będzie prowadzona przez wolontariuszy zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wstęp do galerii stałych Muzeum jest bezpłatny tego dnia – jak w każdą niedzielę.

Wyjątkowo za darmo można będzie obejrzeć kończącą się tego dnia wystawę "Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia" w Kamienicy Szołayskich oraz wystawę "Złoty wiek malarstwa węgierskiego (1836-1936)", w Gmachu Głównym MNK, która trwa do 22 stycznia 2017.

Muzeum jak co roku zaprasza wszystkich kwestujących wolontariuszy Orkiestry na gorące napoje do swoich oddziałów w Krakowie i Zakopanem.

Program WOŚP >>
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję