Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo
Cykl: Oprowadzania z przewodnikiem/kuratorskie

Wystawa: Marian Warzecha. Zbiór otwarty - kuratorskie wprowadzenie do wystawy

Cykl: Oprowadzania z przewodnikiem/kuratorskie
Wystawa: Marian Warzecha. Zbiór otwarty - kuratorskie wprowadzenie do wystawy

Pawilon Józefa Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
07.02.2021
niedziela
11:30
godz. 11.30, 12.00, 12.30
Minimalistyczne prace inspirowane matematyką, wysmakowane kolaże, refleksja nad czasem i przestrzenią… Kontakt z twórczością Mariana Warzechy to przygoda intelektualna i wizualna. Kuratorska opowieść przybliży uczestnikom nierzadko zagadkowe prace artysty. Da wskazówki przydatne podczas indywidualnego kontaktu z jego dziełami i zachęci do własnych przemyśleń.

Udział: w cenie biletu wstępu na wystawę. Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja*. W przypadku niewykupienia biletu do 15 minut przez wydarzeniem rezerwacja zostanie anulowana.

Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie) 

Prowadzenie: Anna Budzałek – historyczka sztuki, kuratorka sztuki nowoczesnej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i studiów kuratorskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kustosz w Dziale Sztuki Współczesnej. Na co dzień zajmuje się polską sztuką po 1945 r. ze szczególnym uwzględnieniem twórczości kobiet w polskim życiu artystycznym oraz działalności I i II Grupy Krakowskiej.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję