Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Wystawa

Wystawa "Czysta Forma Witkacego w Atmie" przedłużona

fot. Karol Kowalik - Pracownia Fotograficzna MNK

Wystawa "Czysta Forma Witkacego w Atmie" przedłużona

Wystawa "Czysta Forma Witkacego w Atmie" w Muzeum im. Karola Szymanowskiego w Zakopanem będzie czynna do 27 września 2015.
Czysta Forma to koncepcja artystyczna stworzona przez Stanisława Ignacego Witkiewicza dotycząca wszystkich dziedzin sztuki, w tym także muzyki. W malarstwie był to eksperyment formalny, który zaowocował na początku lat 20. XX wieku serią obrazów olejnych.

Grupa tych dzieł jest pokazywana w zakopiańskiej "Atmie", wpisując się w stałą ekspozycję poświęconą Karolowi Szymanowskiemu. 

Więcej o wystawie "Czysta Forma Witkacego w Atmie" >>

Wystawę można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godz. 10.00 - 17.00.Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję