Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Tusz i miecz

Tusz i miecz

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
18.02.2017
sobota
15:00 - 17:30
bilety
Miękkie pociągnięcie pędzelka i ostre cięcie miecza – oba gesty równie precyzyjne i oba w kulturze Japonii pretendujące do miana sztuki. Wbrew pozorom nie tak od siebie odległe.
Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju edycję warsztatów z cyklu "Do dwóch razy sztuka" (dla par, zakochanych, przyjaciół, rodzinnych tandemów), podczas których uczestnicy będą pracować w dwóch równoległych grupach.

To, co je połączy, to temat precyzji i... ciała. Podczas gdy ciało ubranej w kimono modelki będzie inspiracją dla jednej grupy, druga pozna podstawy walki kendo. Tuż po Walentynkach do udziału w warsztatach zapraszamy pary – zakochanych, przyjaciół, rodzinne tandemy.

Prowadzenie:
Klub Koryukan Dojo – istnieje w Krakowie od 37 lat. Prowadzi go sensei Artur Hessel, 6 dan kendo renshi. Treningi odbywają się obecnie na Azorach.

Bartłomiej Węgrzyn – absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Obecnie pracuje jako asystent w Pracowni II Rysunku prof. Andrzeja Zwolaka na Wydziale Rzeźby ASP w Krakowie. Stypendysta Chinese Scholarship Council oraz Socrates Erasmus. Autor licznych wystaw w kraju i za granicą. (www.behance.net/BartekWegrzyn)

Koszt: 40 zł od pary

Liczba miejsc ograniczona. Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję