Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Skarby podróżników w czasie

Skarby podróżników w czasie

fot. Jacek Złoczowski, Pracownia fotograficzna MNK

Skarby podróżników w czasie

Muzeum Książąt Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
24.08.2016
środa
10:15
bilety
Wyruszamy w podróż naszym wehikułem czasu, by odnaleźć skarby w Galerii Sztuki Starożytnej.
Wszyscy na pokład! Przygotować się do startu! Już za chwilę wyruszamy w podróż naszym wehikułem czasu, by odnaleźć skarby starożytności. Dowiemy się, gdzie kryją się antyczne kosztowności, unikniemy "klątwy faraona" i pokonamy potwory pilnujące mitycznych skarbów. Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno. Szybko, szybko, cała naprzód (a właściwie wstecz), bo czas to SKARB!

Miejsce: Galeria Sztuki Starożytnej, Muzeum Książąt Czartoryskich Arsenał, ul. Pijarska 8. 

Prowadzenie: Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny, w Muzeum Narodowym w Krakowie współprowadzi autorskie warsztaty dla rodzin w ramach cyklu Konik Muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 4–7 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.p , tel. 12 43 35 444. W mailu prosimy o podanie imienia i wieku uczestnika warsztatów oraz numeru kontaktowego do opiekuna.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję