Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Niestworzone historie!

Niestworzone historie!

MNK Ciołek

ul. Kanonicza 17, 31-002 Kraków
19.11.2017
niedziela
11:00 - 14:00
wstęp wolny
Za jesiennym oknem coraz mniej słońca, a coraz więcej ponurej szarości. My jednak nie damy się listopadowym smutkom! Ucieknijmy razem w kolorowy świat wyobraźni!
Zapraszamy Was do najprawdziwszego pałacu, gdzie będziecie mogli posłuchać niesamowitych historii i zamienić się w najdzielniejszych bohaterów średniowiecznych opowieści. Ciekawe kto z Was odważy się stanąć oko w oko ze smokiem? Przyjdźcie, a razem przeniesiemy się w niestworzony świat legend i cudów!

Prowadzenie:

Weronika Moskwa – historyczka sztuki, studentka pedagogiki i edukatorka muzealna. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Martyna Majsterek – studentka historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Entuzjastka sztuki pod każdą postacią. Swoją wiedzą i pasją uwielbia dzielić się ze wszystkimi, dziećmi i dorosłymi, bo nie ma nic lepszego niż kolejna osoba zarażona miłością chociażby do jednego, małego dzieła.

KONIK MUZEALNY - Informacje dodatkowe:

  • Cykl skierowany jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi w wieku 4–7 lat.
  • Warsztaty odbywają się w wyznaczane niedziele w wybranych Oddziałach Muzeum.
  • Spotkania mają charakter otwarty. Uczestnicy mogą w każdej chwili włączyć się do zabawy lub zakończyć ją w dowolnym momencie.
  • Rozpoczynamy o godz. 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godz. 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00. Czas trwania warsztatów to ok. 2 (do 3) godz., w zależności od preferencji i indywidualnych możliwości uczestników.
  • Warsztaty nie wymagają rezerwacji poza wyjątkowymi, określonymi w kalendarium przypadkami.
  • Przygotowana przez animatorów ścieżka wymaga zaangażowania całej rodziny.
  • Wstęp wolny
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję