Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

MAMBA: premiera audioprzewodnika

Leon Augustynowicz - "Demon" Wojciecha Weissa - oryginał dzieła znajduje się w obrębie wystawy XX+XXI - Galeria Sztuki Polskiej

MAMBA: premiera audioprzewodnika

Galeria Sztuki Polskiej XX i XXI w. ma nowy audioprzewodnik! Zrealizowały go dzieci z Małej Ambasady MNK, które wybrały jedenaście dzieł sztuki i opowiedziały o nich w zaangażowany sposób.
Jeśli jesteście ciekawi kto tworzył epitafia dla ptaków, a kto malował w pracowni na strychu i grał na skrzypcach, a także tego, który artysta miał pięcioro rodzeństwa i co sztuka może mieć wspólnego z matematyką i tańcem, zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w premierze audioprzewodnika. Odbędzie się ona 17 czerwca, o godzinie 11.00 w Gmachu Głównym, w sali AV "U Samurajów". To niepowtarzalna okazja by spotkać autorki i autorów audioprzewodnika oraz poznać kulisy powstawania takiego przedsięwzięcia. 

Audioprzewodnik zrealizowaliśmy dla dzieci i  dorosłych. Dla ciekawych sztuki XX i XXI w. oraz tych, których ten okres w sztuce onieśmiela. 

Udział w premierze jest bezpłatny, obowiązuje natomiast rezerwacja miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać pod adresem: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie) do dnia 13 czerwca.

Więcej o AUDIO-MAMBIE dowiesz się tutaj!


Audioprzewodnik jest do pobrania tutaj: 
App Store: https://tiny.pl/rlxfv
Google Play: https://tiny.pl/cggxk