Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kod dla dwojga

Kod dla dwojga

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
10.02.2018
sobota
14:00 - 17:00
bilety
Poznamy autora "Damy z gronostajem" jako osobę, która wnikliwie badała otaczającą naturę, studiowała detale, analizowała i planowała wszystkie elementy swojego przyszłego dzieła.
Wielka wiedza i wnikliwość pozwalały mu wyprzedzić swoją epokę, oddać charakter modela oraz zawrzeć w obrazie wiele zakodowanych informacji. „Albowiem – jak mawiał – wielka miłość rodzi się z wielkiej wiedzy o ukochanym przedmiocie”.

Renesansowy portret Leonarda da Vinci ukrywa pewne sekretne symbole. Przyjdź ze swoją ukochaną/ukochanym, zainspirujcie się Damą z gronostajem i stwórzcie dla siebie nawzajem zakodowaną kartkę. Jeśli nie możesz zabrać swojej ukochanej osoby – nie szkodzi – przyjdź sam/sama, a kartkę podarujesz/wyślesz jej/jemu po warsztatach. Dowiemy się, jak zakodować obraz, by był zrozumiały tylko dla wtajemniczonych. Są znaki, słowa, które będą jasne tylko dla was dwojga, wyrazicie swoje uczucia w bardzo spersonalizowany sposób.

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

wstęp: 15 zł, wymagana wcześniejsza rezerwacja: (12) 43 35 744, rezerwacja@mnk.pl


Agnieszka Fluder – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni Interdyscyplinarnej. Zajmuje się wideo, multimediami i działaniami w przestrzeni, eksperymentuje z ruchem oraz dźwiękiem. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Współpracuje z Muzeum Narodowym w Krakowie.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję