Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Kieszeń pełna wspomnień

Kieszeń pełna wspomnień

fot. A.Fluder

Kieszeń pełna wspomnień

Dom Jana Matejki

ul. Floriańska 41, 31-019 Kraków
16.07.2015
czwartek
10:30
bilety
Muzeum biograficzne Jana Matejki

Muzeum biograficzne Jana Matejki

Nowy katalog zbiorów MNK

Zapraszamy do wspólnej podroży, z której przywieziemy własnoręcznie wykonane pamiątki.
Wakacje to czas podróży i poznawania nowych zakątków świata – czasem bardzo dalekich i egzotycznych, czasem całkiem bliskich. Z podróży na ogół przywozimy wspomnienia i pamiątki.
Co najchętniej zabieramy do domu? Jakie przedmioty ukryte w kieszeni pomagają nam pamiętać o magicznych miejscach, które udało nam się odwiedzić? Rysunki, notatki, kamienie? Czy wspomnienia mogą mieszkać w przedmiotach wykonanych przez zręcznych rzemieślników?

Jan Matejko wiedział, że kryją one niezwykłą historię, dlatego zebrał ich prawdziwą kolekcję. Najpiękniejsze pamiątki przywiózł z wakacji, które spędził w Turcji. 

Prowadzenie: Ewelina Krawczyk

Warsztaty dla dzieci w wieku: 4–6 lat

Cena: 5 zł
Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl,  tel. 12 43 35 444

ZOBACZ POZOSTAŁE LETNIE WARSZTATY


Muzeum biograficzne Jana Matejki

Muzeum biograficzne Jana Matejki

Nowy katalog zbiorów MNK

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję