Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Śpiewanie szarości i śpiewanie bieli

Śpiewanie szarości i śpiewanie bieli

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
10.10.2019
czwartek
18:00
bilety

Śpiewanie szarości i śpiewanie bieli

Zapraszamy na medytację z dźwiękiem misy tybetańskiej do obrazu Romana Opałki na wystawie Sytuacja się zmieniła: nowe dzieła w galerii XX i XXI wieku.
Muzeum jest idealną przestrzenią do tego, żeby się wyciszyć i skierować myśli na inne niż na co dzień tory. Jeśli na co dzień jesteście w nieustannym biegu i potrzebujecie chwili na wyciszenie te warsztaty są dla was. W kameralnej grupie, po zamknięciu muzeum będziemy wykonywać ćwiczenia z improwizacji aktorskich, impostacji i medytacji, które będą prowadziły do rozluźnienia, relaksu i spojrzenia na otaczające dzieła sztuki w zupełnie nowy sposób.

Podczas warsztatów skupimy się na oddechu. Subtelnej praktyce głosowej będzie towarzyszył trening uważności -percepcję czasu spróbujemy sprowadzić do tego co tu i teraz.

Prowadzenie: Maja Luxenberg - absolwentka AST im. S. Wyspiańskiego w Krakowie. Współpracowała m.i. z Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu, Teatrem Ludowym w Krakowie. Od 2018 edukatorka MICET Muzeum Interaktywnego w Narodowym Starym Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Krakowie. Współtworzy duet muzyczny Di Libe brent wi a nase Szmate.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję