Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kto pracował, aby bawić mógł się ktoś?

Cykl: Spacery
Kto pracował, aby bawić mógł się ktoś?

Dom Józefa Mehoffera

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
12.10.2019
sobota
11:00

Cykl: Spacery
Kto pracował, aby bawić mógł się ktoś?

Zapraszamy na muzealny spacer!
Rozpoczynamy nowy cykl spacerów po Krakowie. Każdy z nich będzie dotyczył innego tematu. Będzie różnie - od duchów i ptaków przez dziwne fryzury i nieistniejące miejsca aż po „Kraków w literaturze”.

Podczas spacerów będziemy przyglądać się zarówno ciekawym miejscom w przestrzeni miasta, jak i dziełom na wystawach w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Na start: Kraków prawdziwej pracy: wiemy całkiem sporo o barwnym życiu bogatych mieszczan, artystów i arystokracji w Krakowie. Ale kto dla nich gotował, kto sprzątał ich domy, zajmował się ich dziećmi? Kto szył ich wytworne stroje, kto obsługiwał kasy biletowe w teatrach, kto sprzedawał tytoń?

Spotykamy się w sobotę, 12 października o 11:00 w Domu Józefa Mehoffera (ul. Krupnicza 26). Prowadzenie: Joanna Kołek. Zapraszamy!
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję