Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Czarne serce

fot. Bartosz Cygan, pracownia fotograficzna MNK

Czarne serce

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
18.03.2017
sobota
12:00 - 13:00
bilety
O skarbie, który bywa tani choć jest cenny, oczyszcza, choć zostawia ślady i niesie światłość, choć pochodzi z ciemności.
Bohater spotkania: handstein

Opowiada Tadeusz Dylawerski z TEATRU FIGUR - nowoczesnego teatru formy, którego misją jest kreowanie autorskich spektakli i wydarzeń artystycznych, poszukiwania nowych form wyrazu oraz odnajdywanie współczesności w tradycyjnych technikach lalkowych. Obok działalności artystycznej jednym z głównych celów TFK jest spopularyzowanie teatru lalkowego w Krakowie, stworzenie aktywnego środowiska złożonego z artystów zajmujących się różnymi dziedzinami sztuki oraz publiczności, aktywnie korzystającej z oferty TFK: warsztatów, dyskusji, paneli etc.

Informacje dodatkowe:

  • Cykl przeznaczony jest dla dzieci w wieku ok. 4-7 lat.
  • Spotkania odbywają się w wybrane soboty o godzinie 12.00 i trwają około 45 minut.
  • Spotkania mają miejsce w przestrzeni ekspozycji muzealnych wybranych Oddziałów Muzeum.
  • Liczba miejsc ograniczona. Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00 – 16.00 w dni powszednie).
  • Rezerwacja na każde spotkanie rozpoczyna się na dwa tygodnie przed kolejnym terminem spotkania.
  • Wstęp: 10 zł od osoby

Latający dywan. Opowieści przedmiotów o cykl spotkań dla dzieci z rodzicami, odbywających się w konwencji miniatur teatralnych, w których ważną rolę odegra improwizacja i interakcja z widzem. Podstawową formą artystyczną jest tu przygotowana na kanwie baśni opowieść, której bezpośrednią inspiracją są wybrane przykłady rzemiosła artystycznego, tkanin, biżuterii lub broni ze zbiorów Muzeum.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję