Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Ćwiczenia z patrzenia

fot. Pracownia fotograficzna MNK

Ćwiczenia z patrzenia

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
08.07.2016
piątek
10:15
bilety
W trakcie warsztatów będziemy odkrywać eksponaty w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku i patrzeć na nie tak, jak jeszcze nikt nie patrzył.

Zwiedzanie muzeum nie musi przebiegać wedle typowego scenariusza. Każdy może spojrzeć na kolekcję z innego punktu widzenia, z innej perspektywy. Dosłownie i w przenośni. Do oglądania eksponatów użyjemy specjalnych, własnoręcznie wykonanych przyrządów.

Prowadzenie: Anna Pichura - malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 6–9 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.pl, tel. 12 43 35 444.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.


ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję