Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Balet-pantomima Harnasie Karola Szymanowskiego

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

Balet-pantomima Harnasie Karola Szymanowskiego

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
16.06.2018
sobota
19:00
bilety
Spektakl w choreografii Leszka Rembowskiego miał swoją premierę w grudniu ubiegłego roku w Gmachu Głównym MNK. Podczas Nocy Teatrów Harnasie znów zagoszczą w tej niezwykłej przestrzeni.
Balet-pantomima Harnasie jest nie tylko pierwszym w historii muzyki polskiej utworem scenicznym w całości opartym na folklorze Podhala, ale także pierwszym, który w tak doskonały sposób łączy w sobie elementy muzyki ludowej z indywidualnym stylem kompozytora.

Bezpłatne wejściówki na przedstawienie będą do odbioru od 14 czerwca w kasie Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie, al. 3 Maja 1 oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, ul. Powiśle 11.


Muzyka: Karol Szymanowski
Inscenizacja i chorografia: Leszek Rembowski
Asystent choreografa: Dariusz Brojek
Kostiumy: Jan Polewka
Scenografia: Jan Burnat
Organizator: Balet Cracovia Danza
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję