Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo
Cykl: Koncerty w MNK

Audycja muzyczna w EUROPEUM

fot. Karol Kowalik, pracownia fotograficzna MNK

Cykl: Koncerty w MNK
Audycja muzyczna w EUROPEUM

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
02.06.2017
piątek
18:00
wstęp wolny
2 czerwca, o godz. 18.00, w Ośrodku Kultury Europejskiej - EUROPEUM przy pl. Sikorskiego 6, zapraszamy na audycję muzyczną klasy kameralistyki dr Pawła Soleckiego z Akademii Muzycznej w Krakowie.
Na koncercie w zaprezentują się studenci Akademii Muzycznej w Krakowie, grający na instrumentach dętych, tworzący zespoły kameralne o zróżnicowanej obsadzie, od tria do kwintetu dętego i doskonalący swoje umiejętności pod kierunkiem dr Pawła Soleckiego, fagocisty i kameralisty, pedagoga krakowskiej uczelni muzycznej.

Młodzi adepci najpiękniejszej ze sztuk, zaprezentują dzieła od baroku po muzykę XX wieku, napisane i dedykowane dętym zespołom kameralnym.

Barwy, odcienie, obrazy, kształty, liryka - wszystko to malowane dźwiękiem powstającym przez drgający słup powietrza.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję