Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo
Cykl: Koncerty w MNK

Audycja muzyczna w EUROPEUM

fot. Karol Kowalik, pracownia fotograficzna MNK

Cykl: Koncerty w MNK
Audycja muzyczna w EUROPEUM

MNK Wyspiański

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
02.06.2017
piątek
18:00
wstęp wolny
2 czerwca, o godz. 18.00, w Ośrodku Kultury Europejskiej - EUROPEUM przy pl. Sikorskiego 6, zapraszamy na audycję muzyczną klasy kameralistyki dr Pawła Soleckiego z Akademii Muzycznej w Krakowie.
Na koncercie w zaprezentują się studenci Akademii Muzycznej w Krakowie, grający na instrumentach dętych, tworzący zespoły kameralne o zróżnicowanej obsadzie, od tria do kwintetu dętego i doskonalący swoje umiejętności pod kierunkiem dr Pawła Soleckiego, fagocisty i kameralisty, pedagoga krakowskiej uczelni muzycznej.

Młodzi adepci najpiękniejszej ze sztuk, zaprezentują dzieła od baroku po muzykę XX wieku, napisane i dedykowane dętym zespołom kameralnym.

Barwy, odcienie, obrazy, kształty, liryka - wszystko to malowane dźwiękiem powstającym przez drgający słup powietrza.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję