Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

(Nie)piękne

fot. Mirek Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

(Nie)piękne

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
03.06.2017
sobota
10:30 - 12:15
bilety
Czy sztuka współczesna rozminęła się z pięknem i umieściła je na marginesie? O czym opowiadają współczesne artystki, których dzieła obejrzymy w Galerii Sztuki Polskiej XX wieku? Czy w kręgu ich zainteresowań pojawia się piękno? W poszukiwaniu odpowiedzi pomoże nam zwrócenie uwagi na tworzywo, z którego prace zostały wykonane.
Miejsce: Gmach Główny

Prowadzenie: Izabela Lechowicz

O Pięknie - to cykl warsztatów, podczas których motywem przewodnim będzie Piękno. Piękno nas zmienia, jest nam niezbędne, a jednak mówienie o nim stało się niemodne i trochę wstydliwe. W czasie naszych warsztatów będziemy rozmawiać o Pięknie, spojrzymy na nie z różnych perspektyw, kultury Zachodu i Wschodu, młodopolskich malarzy i współczesnych artystek.

Izabela Lechowicz – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Założyła Światłoczułą – autorską pracownię plastyczno-fotograficzną. Lubi Beskid Niski.


ZOBACZ POZOSTAŁE SPOTKANIA Z CYKLU 10+ SZTUKA

Słowa kluczowe: warsztaty, 10 + sztuka
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję