Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Akcja dla uczniów "Najcenniejsze dla najlepszych!"

Akcja dla uczniów "Najcenniejsze dla najlepszych!"

W dniach od 23 czerwca do 2 lipca b.r. zapraszamy wszystkich uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem do zwiedzania wystawy "Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich" w Arsenale w cenie promocyjnej 1 zł.
Z promocji może skorzystać każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum oraz średniej, który w okresie trwania akcji, wraz z osobą towarzyszącą, przyjdzie do Arsenału ze świadectwem z czerwonym paskiem.

Uczeń musi mieć przy sobie swoje świadectwo (z paskiem) za rok szkolny 2016/2017 oraz swoją legitymację szkolną do weryfikacji przez kasjera (kasjer sprawdza czy okazane świadectwo należy do przybyłej osoby porównując dane z legitymacji szkolnej).

Uczeń oraz osoba mu towarzysząca (dowolna: mama, ciocia, babcia, kolega) będą mogli kupić bilety wstępu na wystawę "Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich" w promocyjnej cenie za 1 zł każdy.

Bilet jest ważny przez cały czas trwania akcji, tj.: w dniach 23.06 - 2.07.2017 r.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję