Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Z nami nigdy nie jest nudno...

Z nami nigdy nie jest nudno...

Współpracujące z Muzeum przy realizacji międzynarodowego projektu "Yes, you can!" instytucje kultury i organizacje pozarządowe działające w obszarze kultury zostały zaproszone do udziału w kursach i warsztatach z języka angielskiego, obejmujących słownictwo z dziedziny pozyskiwania funduszy (fundraising).
Ta ciekawa propozycja skierowana została do wszystkich organizacji, które przesłały nam wypełnioną ankietę o wyzwaniach i potrzebach związanych z pozyskiwaniem funduszy.

Każda organizacja mogła skorzystać z udziału w kursie językowym prowadzonym w wymiarze 30 godzin szkoleniowych, którego słownictwo koncentrowało się wokół m.in. dokumentów programowych, zagadnień przygotowania wniosku aplikacyjnego, korzystania z bazy poszukiwania partnerów do współpracy projektowej, instrumentów finansowych.

Ponadto zaplanowane zostały trzy warsztaty językowe dotyczące tematyki:
1. "Language of Meetings – w tym różne style spotkania i najbardziej efektywne narzędzia jego prowadzenia, dyskusje w środowisku wielokulturowym, możliwe interakcje"
2. "Presentations Skills - m.in. określenie kluczowych punktów prezentacji, jej słabych i mocnych stron, dostosowanie prezentacji do zmieniającej się reakcji publiczności"
3. "Successful Negotiations – m.in. różne style i techniki strategii i taktyk negocjacyjnych w zależności od okoliczności, narzędzia dobrego negocjatora"

Uczestnicy stanęli twarzą w twarz ze specyficznym słownictwem z dziedziny pozyskiwania funduszy. Pokonując kolejne etapy przygotowania aplikacji i procedur z tym związanych nie tylko rozwijają swoje kompetencje językowe, ale również nabywają większej pewności siebie i otwartości w staraniu się o dotacje międzynarodowe.

Trzymamy kciuki za nowe projekty naszych współpracowników i kolegów z krakowskich organizacji!

Projekt "Yes, you can!" jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Słowa kluczowe: projekt, edukacja, Yes you can
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję