Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Rodin i Dunikowski w darmowej aplikcji DailyArt

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

Rodin i Dunikowski w darmowej aplikcji DailyArt

Dzieła Auguste’a Rodina i Xawerego Dunikowskiego prezentowane na naszej najnowszej wystawie "Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia" w darmowej aplikcji DailyArt!
Pobierz i w cztery kolejne niedziele (zaczynając od 16.10.2016) ciesz się wybranymi przez nas historiami i ciekawostkami.

Wystawa "Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia", którą do 15 stycznia prezentujemy w Kamienicy Szołayskich - oddziale Muzeum Narodowego w Krakowie jest próbą konfrontacji dzieł dwóch wybitnych osobowości: mistrza rzeźby francuskiej Augusta Rodina i polskiego artysty Xawerego Dunikowskiego. Pokazujemy 76 obiektów: obrazów, rzeźb i rysunków, których tematem jest kobieta. Aż 30 dzieł zostało przywiezionych z Musée Rodin w Paryżu.

DailyArt to aplikacja przeznaczona na iPhone’y, iPady i telefony z systemem Android, która codziennie publikuje jedno dzieło sztuki dawnej wraz z krótką ciekawostką na jego temat.

Chciałbyś się dowiedzieć, dlaczego van Gogh obciął sobie ucho albo kim jest Dziewczyna z Perłą? To aplikacja dla Ciebie.

POBIERZ >>

DailyArt

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję