Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Rodin i Dunikowski w darmowej aplikcji DailyArt

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

Rodin i Dunikowski w darmowej aplikcji DailyArt

Dzieła Auguste’a Rodina i Xawerego Dunikowskiego prezentowane na naszej najnowszej wystawie "Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia" w darmowej aplikcji DailyArt!
Pobierz i w cztery kolejne niedziele (zaczynając od 16.10.2016) ciesz się wybranymi przez nas historiami i ciekawostkami.

Wystawa "Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia", którą do 15 stycznia prezentujemy w Kamienicy Szołayskich - oddziale Muzeum Narodowego w Krakowie jest próbą konfrontacji dzieł dwóch wybitnych osobowości: mistrza rzeźby francuskiej Augusta Rodina i polskiego artysty Xawerego Dunikowskiego. Pokazujemy 76 obiektów: obrazów, rzeźb i rysunków, których tematem jest kobieta. Aż 30 dzieł zostało przywiezionych z Musée Rodin w Paryżu.

DailyArt to aplikacja przeznaczona na iPhone’y, iPady i telefony z systemem Android, która codziennie publikuje jedno dzieło sztuki dawnej wraz z krótką ciekawostką na jego temat.

Chciałbyś się dowiedzieć, dlaczego van Gogh obciął sobie ucho albo kim jest Dziewczyna z Perłą? To aplikacja dla Ciebie.

POBIERZ >>

DailyArt

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję