Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Zrób zabawkę dla swojego dziecka

Zrób zabawkę dla swojego dziecka

Zrób zabawkę dla swojego dziecka

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
12.05.2018
sobota
15:00 - 18:00
bilety
Mała, miła w dotyku myszka, oraz hamak na którym sypia będzie plonem naszego spotkania.
Aksamitne futerko, długie ręce, długie nogi, wąsaty nosek, kolorowe uszka i grzywka – cała myszka łatwo zmieści się do kieszeni, może ozdobić plecak, albo warkoczyk. Psotna myszka będzie się huśtać i sypiać na kolorowym hamaku zawieszonym na bambusowej konstrukcji.
Prowadzenie: Małgorzata Bojanowska – jest praktykującym architektem i dyplomowanym pedagogiem. Ma 20-letnie doświadczenia jako nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz ponad 10-letnie doświadczenia w pracy z dziećmi podczas zajęć szkolnych i otwartych warsztatów plastycznych dla różnych grup wiekowych. Od 2012 prowadzi manufakturę projektującą i produkującą kreatywne zestawy do budowania zabawek, które zostały uhonorowane w roku 2014 przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach w konkursie Zabawka przyjazna dziecku. Jej pasje to projektowanie, wyklejanie kolaży oraz tai-chi. "Całe dorosłe życie jestem nauczycielem z wyboru, uczę wyrażania siebie i czerpania radości z aktu tworzenia".

Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. Obowiązuje rezerwacja: 12 43 35 744, rezerwacja@mnk.pl (czynne w dni powszednie w godz. 9.00–16.00)
Wstęp 30 zł

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję