Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Zdziwieni dziwnością nie tylko dziwnego ogrodu

Zdziwieni dziwnością nie tylko dziwnego ogrodu

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
17.05.2015
niedziela
11:00
bilety
Kim są niezwykłe postacie wyglądające z obrazów Józefa Mehoffera? Co na głowie ma Meduza? Czy to nie dziwne, że żona artysty spaceruje z... kościotrupem?

Czy Geniusz jest dobry czy zły? A właściwie, dlaczego ogród jest dziwny? Przychodząc do muzeum, poznacie odpowiedzi na te i inne pytania.

Prowadzenie: Katarzyna Maziarz i Joanna Tokarczyk

Katarzyna Maziarz – absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagog, animator, edukator muzealny. Miłośniczka Młodej Polski, twórczości Stanisława Wyspiańskiego, osoby i zbiorów Feliksa"Mangghi" Jasieńskiego oraz brudzących się w muzeum dzieci.

Joanna Tokarczyk – absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagog, animatorka zabawy. Prowadzi zajęcia, warsztaty i imprezy dla dzieci. Organizuje i współprowadzi  Konika Muzealnego. Zafascynowana polskim folklorem i literacko-malarskim okresem Młodej Polski.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY W CYKLU

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję