Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Zakończenie wystawy

fot. Mirosław Żak - Pracownia Fotograficzna MNK

Zakończenie wystawy

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
14-15.01.2017
sobota-niedziela
bilety
Tylko do niedzieli 15 stycznia w Kamienicy Szołayskich, oddziale MNK przy Placu Szczepańskim 9, można oglądać niezwykłą konfrontację twórczości dwóch wybitnych rzeźbiarzy: Auguste’a Rodina i Xawerego Dunikowskiego.

Eksponaty na tę wystawę zostały sprowadzone z Paryża i Warszawy i zapewne nieprędko będzie można je zobaczyć znów obok siebie.

W ramach finisażu MNK zaplanowało liczne oprowadzania na wystawie (w cenie biletu), w tym spotkanie z jej kuratorką, kustosz Ewą Ziembińską z Muzeum Xawerego Dunikowskiego w warszawskiej Królikarni w niedzielą o godz. 12.00.

W sobotę i niedzielę 14 ekspozycja będzie czynna do godz. 18:00, natomiast w niedzielę, w ostatnim dniu zwiedzania, gdy w MNK gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, będzie ją można oglądać bezpłatnie.

Program:


14.01.2017 r. (sobota)

  • godz. 12:00 i 15:00 - oprowadzenie Marty Wit
15.01. 2017 r. (niedziela)
  • godz. 12:00 - spotkanie z Ewą Ziembińską – kuratorką ekspozycji, połączone z oprowadzaniem po wystawie
  • godz. 14:30 oprowadzenie Magdaleny Schuster
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję