Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wspomnienia - skarby do ocalenia

fot. Jacek Złoczowski, Pracownia fotograficzna MNK

Wspomnienia - skarby do ocalenia

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
16.07.2016
sobota
10:15
bilety
Kawałek niebieskiego sznurka, piórko znalezione na spacerze, muszelka znad morza - pewnie i ty zbierasz skarby, które są dla ciebie ważne. Ale czy to tylko przedmioty?
Czy wspomnienia też mogą być cenne? Czas który spędziliśmy z rodziną lub przyjaciółmi zachowujemy w pamięci i dbamy o niego jak o najdroższą pamiątkę. Przedmioty wiążą się ze wspomnieniami, zatrzymują je z nami na dłużej. Spróbujmy przenieść się w czasie, by odtworzyć przeszłość zamkniętą w muzealnych skarbach. Podczas warsztatów wykonamy prace, które pomogą nam ocalić nasze wspomnienia. Miło będzie do nich sięgnąć podczas długich zimowych wieczorów.

Miejsce: Galeria Rzemiosła Artystycznego

Prowadzenie: Blanka Dudek – artystka, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w licznych wystawach, konkursach i plenerach.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 6–9 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.pl, tel. 12 43 35 444.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję