Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - Widoki na… batik! Warsztaty dla dzieci i dla dorosłych

Wakacje w MNK - Widoki na… batik! Warsztaty dla dzieci i dla dorosłych

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma w Zakopanem

ul. Kasprusie 19, 34-500 Zakopane
16.07.2019
wtorek
10:30
wstęp wolny

Wakacje w MNK - Widoki na… batik! Warsztaty dla dzieci i dla dorosłych

Gdzie uczyć się dekorować, jeśli nie w Zakopanem? Tym razem nieco bardziej egzotycznie – niczym Karol Szymanowski, który w swojej muzyce inspirował się orientem, sięgniemy do odległych kultur, by poznać technikę batiku. Aplikowanie kolejnych kolorów na tkaninę pozwali uzyskać niesamowite malarskie efekty.
Warsztaty będą wyjątkową okazją, by w sposób kreatywny spotkały się ze sztuką dwie grupy wiekowe – dorośli i dzieci. Nad zadaniem wszyscy uczestnicy pracują równocześnie, ale w dwóch oddzielnych grupach.

Prowadzenie:

Joanna Zaguła – absolwentka historii sztuki i studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, przewodniczka miejska po Krakowie, pracowniczka Działu Edukacji MNK. Pasjonuje się sztuką bizantyńską. W wolnych chwilach lubi eksperymentować z malarstwem i rysunkiem.

Katarzyna Maziarz – absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagożka, animatorka, edukatorka muzealna. Pracuje w Dziale Edukacji MNK, współtworząc programy dla rodzin i najmłodszych zwiedzających. Miłośniczka Młodej Polski i brudzących się w muzeum dzieci.

WAŻNE INFORMACJE:
Słowa kluczowe: Warsztaty, Atma, Batik
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję