Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Warsztaty wielkanocne. Noc w dzień przemieniona

Warsztaty wielkanocne. Noc w dzień przemieniona

Warsztaty wielkanocne. Noc w dzień przemieniona

Pałac Biskupa Erazma Ciołka

ul. Kanonicza 17, 31-002 Kraków
14.04.2019
niedziela
10:00 - 14:00
Wielkanoc to czas symbolicznego przejścia z ciemności w jasność, smutku w radość, zimowego snu w wiosenną aktywność. Od wieków w tym okresie ludzie i przyroda na nowo budzą się do życia.
W weekend poprzedzający Święta Zmartwychwstania Pańskiego zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty, które pomogą zrozumieć wielkanocne tradycje i symbolikę. Za inspirację posłużą dzieła sztuki zgromadzone w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka.

14.04.2019 (niedziela), godz. 11.00–14.00
Pałac Biskupa Erazma Ciołka, ul. Kanonicza 17
Prowadzenie: Oliwia Kaczmarzewska i Ewelina KrawczykOliwia Kaczmarzewska – historyk sztuki, największą radość odnajduje w przypatrywaniu się dziełom sztuki wrażliwymi i ciekawymi oczami dziecka - to właśnie od najmłodszych odbiorców uczy się najwięcej, dumna z tego, że udało się jej połączyć pracę z pasją.

Ewelina Krawczyk – absolwentka edukacji artystycznej w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie arteterapii oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Animatorka działań artystyczno-pedagogicznych, edukatorka sztuki, nauczycielka. Jej pasją jest ruch i wspinaczka skałkowa.
Słowa kluczowe: Wielkanoc
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję