Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.09.2019
sobota
20:00
wstęp wolny

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

WAJDA - pierwsza na świecie monograficzna wystawa poświęcona twórczości Andrzeja Wajdy trwa tylko do 15 września! Dbając o komfort zwiedzania ekspozycji w ostatnich dniach jej trwania już w weekend 6 i 7 września wydłużamy godziny otwarcia. Wystawa czynna będzie aż do godziny 20! Po zwiedzaniu zapraszamy do udziału w nocnym maratonie filmowym.
Program: 
20:00 - Danton (1982)
22:00 - Korczak (1990)
24:00 - Kronika wypadków miłosnych (1985)

Udział w nocnym maratonie filmowym jest bezpłatny.

Filmy wyświetlane będą na placu przed Gmachem Głównym Muzeum Narodowego (al. 3 Maja 1). Na miejscu obecne będą foodtrucki serwujące napoje i jedzenie. W przypadku niepogody pokaz zostanie odwołany - będziemy wówczas informować na bieżąco.

W wystawie można uczestniczyć zwiedzając ją z przewodnikiem (wrześniowe weekendy są pełne oprowadzań!), można też zwiedzić ją w absolutnym spokoju (Wajda: zwiedzanie specjalne to godziny otwarcia wystawy dla osób w spektrum autyzmu i wysoko wrażliwych).

Jeśli wydaje się Wam natomiast, że o Wajdzie wiecie już wszystko, 6 września można sprawdzić swoją wiedzę o twórczości reżysera, biorąc udział w quizie Biegiem na WAJDĘ (do wygrania atrakcyjne nagrody!)


Wystawa WAJDA została dofinansowana ze środków: Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Gminy Miejskiej Kraków.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję