Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Biegiem na WAJDĘ - quiz filmowy

Biegiem na WAJDĘ - quiz filmowy

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
06.09.2019
piątek
18:00

Biegiem na WAJDĘ - quiz filmowy

Kto wręczył Andrzejowi Wajdzie Oscara za całokształt twórczości? Kogo Daniel Olbrychski zagrał w „Panu Tadeuszu”? Jaka znana polska poetka i autorka tekstów zainspirowała reżysera do stworzenia postaci Agnieszki w „Człowieku z marmuru”? Jeśli filmy Andrzeja Wajdy nie mają przed Tobą tajemnic, sprawdź swoją wiedzę w quizie „Biegiem na… WAJDĘ”! Jeśli ciągle nie wiesz wszystkiego, przyjdź, żeby poznać ciekawostki związane z historią polskiego kina i, przede wszystkim, dobrze się bawić!
KIEDY I GDZIE?

Biegiem na… WAJDĘ odbędzie się 6 września o godzinie 18.00 w holu Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie, przy al. 3 maja 1.
Zabawę poprowadzi Anna Kawula, autorka bloga Biegiem na film

ZASADY:
- do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich miłośników kina, naszego muzeum, a także fanów rywalizacji i dobrej zabawy!
- quiz to 50 pytań dotyczących życia i twórczości mistrza polskiego kina Andrzeja Wajdy! Poziom pytań będzie zróżnicowany tak, aby każdy miał szansę na zwycięstwo i poczuł ducha rywalizacji!
- udział w quizie jest bezpłatny
- do najlepszych drużyn trafią nagrody ufundowane przez sponsorów zabawy
- w zabawie może wziąć udział ograniczona liczba grup, a grupy mogą liczyć od 2 do 6 osób
- nazwę grupy, ilość osób oraz imię i nazwisko lidera grupy należy zgłosić wcześniej na adres: dmarcinek@mnk.pl. Rezerwacje będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc.
- jeśli nie masz grupy - nic straconego! zapraszamy do zabawy także osoby indywidualne, będziemy tworzyć dodatkowe grupy spośród uczestników zgłaszających się indywidualnie
- podczas quizu będziemy posługiwać się aplikacją Getkahoot , dzięki której będziemy mogli na bieżąco śledzić wyniki, a pytania będą wyświetlone na ekranie. Dlatego też jedna osoba z każdej drużyny musi mieć zainstalowaną aplikację ➡ Kahoot. Aplikacja jest bezpłatna, można ją pobrać z Google Play oraz App Store. Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne, ale w razie kłopotów – służymy pomocą!

Biegiem na… WAJDĘ to quiz filmowy organizowany wspólnie przez Muzeum Narodowe w Krakowie i blog Biegiem na film. To jedno z wydarzeń towarzyszących finisażowi wystawy WAJDA w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Partnerzy wydarzenia:
Kino Polska

Wystawa WAJDA została dofinansowana ze środków: Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Gminy Miejskiej Kraków.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję