Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
06.09.2019
piątek
20:00
wstęp wolny

WAJDA NOCĄ - wieczorne zwiedzanie/maraton filmowy

WAJDA - pierwsza na świecie monograficzna wystawa poświęcona twórczości Andrzeja Wajdy trwa tylko do 15 września! Dbając o komfort zwiedzania ekspozycji w ostatnich dniach jej trwania już w weekend 6 i 7 września wydłużamy godziny otwarcia. Wystawa czynna będzie aż do godziny 20! Po zwiedzaniu zapraszamy do udziału w nocnym maratonie filmowym.
Program:
20:00 - Wszystko na sprzedaż (1968)
22:00 - Polowanie na muchy (1969)
24:00 - Człowiek z żelaza (1981)

Udział w nocnym maratonie filmowym jest bezpłatny.

Filmy wyświetlane będą na placu przed Gmachem Głównym Muzeum Narodowego (al. 3 Maja 1). Na miejscu obecne będą foodtrucki serwujące napoje i jedzenie. W przypadku niepogody pokaz zostanie odwołany - będziemy wówczas informować na bieżąco.

W wystawie można uczestniczyć zwiedzając ją z przewodnikiem (wrześniowe weekendy są pełne oprowadzań!), można też zwiedzić ją w absolutnym spokoju (Wajda: zwiedzanie specjalne to godziny otwarcia wystawy dla osób w spektrum autyzmu i wysoko wrażliwych).

Jeśli wydaje się Wam natomiast, że o Wajdzie wiecie już wszystko, 6 września można sprawdzić swoją wiedzę o twórczości reżysera, biorąc udział w quizie Biegiem na WAJDĘ (do wygrania atrakcyjne nagrody!)

Przypominamy: bilety na wystawę WAJDA kosztują tylko 5 złotych / lub 1 złoty dla właścicieli Krakowskiej Karty MiejskiejWystawa WAJDA została dofinansowana ze środków: Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Gminy Miejskiej Kraków.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję