Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wajda i inni. Kraków na ekranie - spacer

Wajda i inni. Kraków na ekranie - spacer

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
13.04.2019
sobota
11:00
bilety

Wajda i inni. Kraków na ekranie - spacer

Zapraszamy na spacer organizowany w ramach wystwy WAJDA.
Co i dlaczego kręciło i kręci się w Krakowie? Czy są miejsca szczególnie lubiane przez kamerę? Spacer po ścisłym centrum miasta śladami lokacji filmowych, czyli miejsc, gdzie różni twórcy filmowi kręcili swoje dzieła. Spróbujemy porównać to, co zostało utrwalone w filmach, z tym, co dzisiaj widać w miejskiej przestrzeni, i zastanowić się nad wizualnym potencjałem krakowskich zaułków i budynków. Nie zabraknie komentarzy o ważnych postaciach czy zapomnianych miejscach ważnych z perspektywy filmowej historii Krakowa.

Maciej Gil - animator i historyk kultury filmowej, autor projektów „Krakowskie Spacery Filmowe” i „Kinobus”.

Miejsce: początek w Gmachu Głównym, zbiórka przy punkcie informacyjnym

Udział: 10 zł
sprzedaż biletów od 05.04.2019 - KUP BILET

WAŻNE INFORMACJE

• Spacer nie obejmuje wizyty na wystawie "Wajda".
• Informujemy, że w przypadku rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.
• Liczba miejsc jest ograniczona.
• Sprzedaż biletów online kończy się dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania lub w momencie wyprzedania wszystkich miejsc.


Wystawa WAJDA została dofinansowana ze środków: Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Gminy Miejskiej Kraków.

Słowa kluczowe: Spacer, WAJDA
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję