Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Otwarte warsztaty taneczno-improwizacyjne

Otwarte warsztaty taneczno-improwizacyjne

MNK Wyspiański

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
13.04.2019
sobota
13:00
bilety

Otwarte warsztaty taneczno-improwizacyjne

Serdecznie zapraszamy na otwarte warsztaty taneczno-improwizacyjne towarzyszące wystawie "Moc Natury. Henry Moore w Polsce".
Patrzenie jest zasadniczą domeną naszej kultury. Wzrokiem doświadczamy, interpretujemy i coraz częściej również przetwarzamy świat. W muzeum patrzeniu często towarzyszy słuchanie. Próbujemy uchwycić w słowa to, co bywa niewyrażalne.

Dla tych, dla których nazywanie w odbiorze sztuki nie wystarcza, dla których dzieła sztuki poruszają nie tylko umysł, ale również ciało, przygotowaliśmy nowy cykl zajęć, podczas których interpretujemy dzieła sztuki poprzez ruch i taniec. Zapraszamy osoby, które lubią się ruszać, a do tej pory nie znajdowały radości w nieruchomym przyglądaniu się obrazom i rzeźbom. Na otwartych warsztatach towarzyszących wystawie Henry'ego Moore'a będziemy uważnie obserwować i wspólnie przetwarzać na ruch rzeźby na dziedzińcu Europeum.

Uwaga: na zajęcia zapraszamy w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju.

Prowadzi: Zofia Noworól


Słowa kluczowe: warsztaty, taniec, Moore
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję