Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
28.03.2019
czwartek
18:00
bilety

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

Dla tych, dla których nazywanie w odbiorze sztuki nie wystarcza, dla których dzieła sztuki poruszają nie tylko umysł, ale również ciało, proponujemy nowy cykl zajęć, podczas których będziemy interpretować dzieła sztuki poprzez ruch i taniec.
Spotkanie przy obrazie Wojciecha Fangora o niewiele mówiącym tytule M82 będzie doświadczeniem wielozmysłowym. Choć samo dzieło jako reprezentacja Op-artu pozornie najsilniej angażuje wzrok, będziemy sprawdzać, jakie inne zmysły uruchamia i gdzie prowadzą nas te miltisensoryczne eksploracje. Następnie zamienimy się w obiekty emitujące światło i pozostając w kontakcie z jego źródłem i sobą na wzajem wykonamy prostą improwizację grupową.

Miejsce: Gmach Główny - wystawa "Sytuacja się zmieniła"
Dzieło: M82, Wojciech Fangor

Prowadzenie: Zofia Noworól

Zapraszamy też osoby, które lubią się ruszać, a do tej pory nie znajdowały radości w nieruchomym przyglądaniu się obrazom i rzeźbom.

Uwaga: na zajęcia prosimy przychodzić w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju.

Uwaga: zajęcia rozpoczynają się po zamknięciu muzeum, prosimy o wcześniejsze zakupienie biletu przez internet.

Udział: 20 zł

Słowa kluczowe: Taniec, W ruchu
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję