Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

W obrazie

W obrazie

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
31.01.2015
sobota
10:30 - 12:00
bilety
Warsztaty aktorsko-filmowe z wykorzystaniem techniki przetwarzania obrazu greenscreen, przeznaczone dla dzieci w wieku 10-13 lat.
Staniemy się poszukiwaczami ukrytych przygód i historii w malarstwie XX wieku. Wzbogaceni tym doświadczeniem, przeniesiemy się nie tylko w wyobraźni w czasy i sceny z poznanych obrazów, ale fizycznie wcielimy się w wybraną postać. Pomoże nam w tym, niezastąpiona dziś w filmach, technika greenscreen.

Prowadzenie: Agnieszka Fluder – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, pracownik Sekcji Edukacji MNK, zajmuje się sztuką wideo, działaniami multimedialnymi oraz grafiką komputerową, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci.

ZOBACZ POZOSTAŁE  WARSZTATY W CYKLUKontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję