Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Uczta zmysłów w muzeum?

Uczta zmysłów w muzeum?

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
14.02.2021
niedziela
11:30
godz. 11.30, 12.00, 12.30
UCZTA ZMYSŁÓW W MUZEUM?
Czy możliwe jest zwiedzanie wystawy z wyłączeniem zmysłów? Co się stanie, gdy niektóre z nich wzmocnimy, a inne wyciszymy? Podczas oprowadzania sprawdzimy, co wpływa na nasze postrzeganie. Zastanowimy się, czy da się usłyszeć grę plam ułożonych na płaskiej powierzchni, jak pachnie na wystawach i dlaczego nieprawdą jest, że w muzeum dotyk się nie liczy. Już się boicie? To dobrze, bo bez emocji zmysły nie działają!

Prowadzenie: Anna Grzelak – absolwentka historii sztuki i edukatorka muzealna. Obecnie kieruje zespołem Działu Edukacji MNK. Współtworzy programy edukacyjne do wystaw stałych i czasowych. W pracy najbardziej cieszą ją spotkania obiektów muzealnych z ciekawymi świata ludźmi: to właśnie w oczach zwiedzających muzeum ożywa.

Udział: w cenie biletu wstępu na wystawę. Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja*. W przypadku niewykupienia biletu do 15 minut przez wydarzeniem rezerwacja zostanie anulowana.

Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję