Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Uczta zmysłów w muzeum?

Uczta zmysłów w muzeum?

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
14.02.2021
niedziela
11:30
godz. 11.30, 12.00, 12.30
UCZTA ZMYSŁÓW W MUZEUM?
Czy możliwe jest zwiedzanie wystawy z wyłączeniem zmysłów? Co się stanie, gdy niektóre z nich wzmocnimy, a inne wyciszymy? Podczas oprowadzania sprawdzimy, co wpływa na nasze postrzeganie. Zastanowimy się, czy da się usłyszeć grę plam ułożonych na płaskiej powierzchni, jak pachnie na wystawach i dlaczego nieprawdą jest, że w muzeum dotyk się nie liczy. Już się boicie? To dobrze, bo bez emocji zmysły nie działają!

Prowadzenie: Anna Grzelak – absolwentka historii sztuki i edukatorka muzealna. Obecnie kieruje zespołem Działu Edukacji MNK. Współtworzy programy edukacyjne do wystaw stałych i czasowych. W pracy najbardziej cieszą ją spotkania obiektów muzealnych z ciekawymi świata ludźmi: to właśnie w oczach zwiedzających muzeum ożywa.

Udział: w cenie biletu wstępu na wystawę. Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja*. W przypadku niewykupienia biletu do 15 minut przez wydarzeniem rezerwacja zostanie anulowana.

Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję