Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Tajemnica zamknięta w kopercie

Tajemnica zamknięta w kopercie

fot. Mirosław Żak, pracownia fotograficzna MNK

Tajemnica zamknięta w kopercie

Dom Józefa Mehoffera

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
02.04.2016
sobota
10:30
bilety
Kto jeszcze dzisiaj pisze listy? Czy odręcznie napisany list to naprawdę to samo co e-mail albo wiadomości na portalach społecznościowych? W trakcie warsztatów porozmawiamy o komunikacji w czasach, gdy żył Józef Mehoffer.

Będziemy rozmawiać o szybkości z jaką przekazywano sobie informacje, o formie jaką im nadawano, o listach oficjalnych i prywatnych, o suszonych kwiatach, perfumach i całej masie nietypowych praktyk jakie wykonywano, by przekazać nie tylko treść, ale też emocje i charakter, w czasach, gdy nie było komputerów ani telefonów.

Prowadzenie: Anna Pichura - malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł 
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję