Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Sztuka baroku w zbiorach Pałacu Ciołka

Louis de Silvestre (warsztat), Portret króla Augusta III Sasa, około 1737

Sztuka baroku w zbiorach Pałacu Ciołka

MNK Ciołek

ul. Kanonicza 17, 31-002 Kraków
27.11.2016
niedziela
12:00
wstęp wolny
Na blogu: Pałac Pełen Piękna
Galeria "Sztuka dawnej Polski" oraz studyjna kolekcja "Kraków na wyciągnięcie ręki" prezentują liczne dzieła stylu barokowego z wieków XVII i XVIII.
W trakcie zwiedzania obydwu tych ekspozycji pod przewodnictwem kuratora kolekcji sztuki nowożytnej Muzeum Narodowego, będzie możliwość bardziej wnikliwego zapoznania się z szeregiem ciekawych i frapujących eksponatów, zobaczenia ich w szerszym konteście historii i historii sztuki,  oraz poszerzenia swojej wiedzy o sztuce baroku i kulturze tej epoki.

Prowadzenie: dr Tomasz Zaucha - kustosz i kierownik Działu Sztuki Dawnej MNK.

W niedzielne południa zapraszamy spotkania z kustoszami w stałych galeriach MNK.  Opiekujący się zbiorami kuratorzy opowiedzą o wybranych zagadnieniach, problemach i interpretacjach wybranych dzieł sztuki.

Zobacz terminy kolejnych oprowadzańSłowa kluczowe: barok, Tomasz Zaucha
Na blogu: Pałac Pełen Piękna
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję