Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Świat zaklęty w przedmiotach

fot. Mirek Żak, Pracownia fotograficzna MNK

Świat zaklęty w przedmiotach

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
13.07.2016
środa
10:15
bilety
Ciii… co to za odgłosy? Wytężmy słuch… Czy przedmioty namalowane na obrazach mogą do nas mówić? Zajęcia dla dzieci na wystawie "Nie śnij o miłości, Kuryluk".
Może przedmioty z obrazów Ewy Kuryluk opowiedzą nam historie swoich właścicieli? Bo obrazami, które spróbujemy "podsłuchać" nie będą martwe natury. W rzeczach ukryty jest niezwykły świat, który tylko czeka na wytrawnych PoSZTUKIwaczy! Spróbujmy go odkryć. Pozornie niepotrzebnym i zapomnianym przedmiotom nadamy zupełnie nowe życie. Pod żadnym pozorem nie zostawiajcie w domu swojej wyobraźni!

Prowadzenie: Blanka Dudek – artystka, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w licznych wystawach, konkursach i plenerach.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.pl, tel. 12 43 35 444.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję