Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Pan Feliks i wyspa skarbów

fot. Pracownia fotograficzna MNK

Pan Feliks i wyspa skarbów

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
14.07.2016
czwartek
10:15
bilety
Zapraszamy dzieci na poszukiwanie skarbów z Feliksem Jasieńskim.

Gdzieś daleko na morzu leży zagubiona wśród fal wyspa, na której ukryty jest tajemniczy, drogocenny skarb... Zaraz, zaraz! Nieprawda! Wyspa Skarbów nie jest wcale tak daleko. Ukryta jest gdzieś w Krakowie. W odnalezieniu jej pomoże nam pan Feliks – wytrawny poszukiwacz skarbów.

Prowadzenie: Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny, w Muzeum Narodowym w Krakowie współprowadzi autorskie warsztaty dla rodzin w ramach cyklu Konik Muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 4–7 lat. W przypadku młodszych dzieci obecność i pomoc rodziców bądź dorosłych opiekunów jest mile widziana.

Zajęcia trwają półtorej godziny: od 10.15 do 11.45

Cena: 5 zł 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: rezerwacja@mnk.pl, tel. 12 43 35 444.

Letnie zajęcia dla dzieci pod hasłem "PoSZTUKIwacze muzealnych skarbów" to wspaniały sposób na spędzanie wakacji.


ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję